رتبه 1 آموزش برنامه نویسی در اصفهان


آموزش برنامه نویسی در اصفهان این روز ها باتوجه به نیاز بازار کار بشدت داغ شده و همه به دنبال یک آموزشگاه کامپیوتر در اصفهان هستند تا برنامه نویسی را آموزش ببینند.

آموزش برنامه نویسی در اصفهان یکی از اصلی ترین خدماتی است که توسط دپارتمان فناوری اطلاعات فن پردازان ارائه می‌شود. در این مجموعه دوره‌های برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته به‌راحتی آموزش داده می‌شود و همچنین شما را برای بازار کار فریلنسرینگ آماده میکند.

برگزاری دوره‌های آموزش برنامه نویسی در اصفهان

بدون شک امروزه برنامه نویسی به یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در زمینه علوم رایانه تبدیل‌شده است و با توجه به فراگیری گسترده استفاده از رایانه و گوشی‌های تلفن همراه هوشمند و ظهور اپلیکیشن ها و برنامه‌های کاربردی متعدد، استفاده از دوره‌های آموزش برنامه نویسی امری ضروری به نظر می‌رسد.

هرساله تعداد مشاغل زیادی در خصوص جذب برنامه نویس در بازار کار اعلام می‌شود. این موقعیت‌های شغلی در خصوص جذب برنامه نویس با مهارت‌های شغلی متنوع است و باعث می‌شود که نفرات زیادی جذب شرکت‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی شوند. دلیل این امر استفاده گسترده از رایانه در تمامی مراکز و استفاده از برنامه‌های کاربردی است.

برای آموزش برنامه نویسی چه مقدار دانش کامپیوتر موردنیاز است؟

برای اینکه بتوانید در دوره‌های برنامه نویس شرکت کنید باید دانش پایه کار با رایانه را بلد باشید. اینکه شما اصلاً درکی از رایانه نداشته باشید و بخواهید برای آن برنامه نویسی کنید تقریباً غیرممکن است. به همین دلیل قبل از اینکه در کلاس‌های آموزش برنامه نویسی اصفهان شرکت کنید بهتر است دوره‌ مهارت های هفتگانه ICDL را بگذرانید تا به‌خوبی با رایانه و بخش‌های مختلف آن آشنا شوید.

اولین شرط و مهم‌ترین شرط برای برنامه نویس شدن علاقه‌مند بودن به این کار است. شاید در نگاه اول درآمد یک برنامه نویس شرایط شغلی آن برای شما جذاب باشد اما این رشته کاری مانند تمامی فعالیت‌ها دارای سختی‌ها است که اگر به کار در این رشته علاقه نداشته باشید این سختی‌ها خیلی زود شما را خسته کرده و باعث دلزدگی شما می‌شود.

درواقع برای اینکه بتوانید برنامه نویس خوبی شوید و موقعیت‌های شغلی خوبی را به دست بیاورید در ابتدا باید به این کار علاقه شدید داشته باشید و درآمد و پول اولویت دوم شما باشد. حال که به این رشته علاقه دارید می‌تواند در کلاس‌های برنامه نویسی به‌راحتی شرکت کنید.

شرط دوم برای اینکه برنامه نویس شوید داشتن اطلاعات کافی در خصوص رایانه است.  به همین دلیل قبل از اینکه در کلاس‌های آموزش برنامه نویسی اصفهان شرکت کنید بهتر است دوره‌های رایانه کار و ICDL را بگذرانید تا به‌خوبی با رایانه و بخش‌های مختلف آن آشنا شوید.

یکی از مهم‌ترین گروه‌هایی که در کلاس‌های آموزش برنامه نویسی اصفهان شرکت می‌کنند دانشجویان و دانش آموزان رشته کامپیوتر هستند. اگر در این گروه از افراد قرار دارید برای شرکت در این کلاس‌ها لحظه‌ای تردید به خود راه ندهید.

این نکته را باید به‌خوبی در ذهن داشته باشید که یک مهندس کامپیوتر باید با یکی از زبان‌های برنامه نویسی آشنایی داشته باشد در غیر این صورت در تمامی بخش‌های کاری خود به مشکل بر خواهد خورد.

در دوره های برنامه نویسی که توسط موسسه فن پردازان جهت آموزش برنامه نویسی اصفهان هرکسی می‌تواند در کلاس ها شرکت کند. فرقی نمی‌کند که دارای چه سن و سالی هستید. اگر این اراده در شما وجود داشته باشد می‌توانید به‌راحتی شرکت کنید. ما تظمین میکنیم که شما به خوبی آموزش ببینید.

چه زبان هایی برنامه نویسی در موسسه ما تدریس می شود؟

در موسسه فن پردازان، دوره های مختلفی مربوط به زبان‌های برنامه نویسی متعددی که در بازار وجود دارد و خواهان زیادی دارند و درنتیجه مورد استقبال جمع زیادی از دانشجویان و کارآموزان هستند برگذار می شود. لیست برخی از زبان هایی که ما آموزش می‌دهیم در زیر قرار گرفته اند:

آموزش زبان کدنویسی HTML و CSS

اگر به طراحی صفحات وب و راه اندازی وبسایت علاقه دارید، پایه و اساس تمامیه وبسایت ها این دو زبان هستند. درواقع زبان اصلی تشکیل‌دهنده اینترنت و وب‌سایت‌ها است زبان برنامه نویسی HTML است. HTML و CSS هم نیاز یکدیگر هستند و الزاما باید با هم آموزش ببینید. ما به صورت پروژه محور به شما آموزش می‌دهیم که چطور با استفاده از این دو زبان، انواع طرح هایی که توسط طراحان رابط گرافیک طراحی می شوند را به کد های قابل فهم برای مرورگر تبدیل کنید و به یک FrontEnd Developer تبدیل شوید.

آموزش زبان برنامه نویسی Python

آموزش زبان برنامه نویسی Python

اگر به دنیای هوش مصنوعی و سخت افزارها علاقه دارید آموزش برنامه نویسی Python را از دست ندهید. این زبان برنامه نویسی یکی از قدرتمندترین زبان‌های برنامه نویسی در خصوص ارتباط با سخت افزار است و درواقع تمامی دستگاه‌های سخت‌افزاری که دارای ریزپردازنده هستند از ماشین لباسشویی گرفته تا تلویزیون و حتی مایکروویو از زبان برنامه نویسی پایتون در آن‌ها استفاده شده است.

قدرت بالای این زبان برنامه نویسی در عین سادگی بیش از حد باعث شده است که شرکت‌های زیادی به دنبال برنامه نویس پایتون باشند. پس بازار کار این زبان برنامه نویسی به‌شدت گسترده است.

 


به دوستانتان همرسانی کنید :