زبان کدنویسی HTML و CSS

آموزش فرانت اند

هدف از شرکت در دوره زبان کدنویسی HTML و CSS چیست؟

همیشه شروع کاری مهم ترین قسمت هر کاری است. اگر در دنیای طراحی سایت قدم اول را اشتباه بردارید، این کار شما را سردرگم و گیج می کند، حتی ممکن است، تمام اشتیاق و علاقه خود را برای ادامه کار از دست بدهید.

پس اینکه بتوانید در زمینه طراحی سایت قدم اول را به درستی بردارید، از هرکاری مهم تر است. قدم اول برای حرفه ای شدن در طراحی فرانت اند یادگیری HTML و CSS است.

HTML، زبان استاندارد طراحی صفحات وب ساختار صفحات را تعیین می کند. زبان Css برای استایل دهی به صفحات وب به کار می رود، اینکه یک عنصر را چطور، با چه رنگی و با چه استایلی در صفحات وب تعریف کنیم، وظیفه می رود، اینکه یک عنصر را چطور، با چه رنگی و با چه استایلی در صفحات وب تعریف کنیم، وظیفه Css است.

داشتن دانش کمی از کدنویسی HTML و CSS هم می تواند تغییرات بزرگی در آینده حرفه ای شما ایجاد کند. کدنویسی HTML و CSS همیشه عناصر اصلی سازنده یک سایت هستند. یادگیری پایه و اساس html همراه با css می تواند شما زمان رسیدن شما به اهدافتان را به حداقل برساند. با انتخاب یک آموزشگاه معتبر می توانید به سرعت این مهارت ها را یاد بگیرید و صفحات وب کم حجم و جذابی را طراح کنید.

گذراندن این دوره فقط مخصوص طراحان سایت نیست، در هر پوزیشن شغلی که باشید، مدیر فروش، بازاریاب، واحد دیجیتال مارکتینگ، سئو کار، صاحب یک کسب و کار آنلاین و… برخی از برش های HTML و CSS به کمک شما می آیند. به کمک این مهارت می توانید به تیم توسعه دهنده سایت و طراحان خود نزدیک شوید و به نتایج ایده آل خود نزدیک شوید.

دوره زبان کدنویسی HTML و CSS مناسب چه کسانی است؟

افرادی که دوست دارند، درآمد های رویایی و ایده آل داشته باشند.

افرادی که دوست دارند سایر زبان های برنامه نویسی را سریع تر و راحت تر یاد بگیرند.

اگر طراح سایت هستید و دوست دارید وب سایتی منحصر به فرد و یونیک خلق کنید.

اگر می خواهید یک کسب و کار راه اندازی کنید و در هزینه های راه اندازی خود صرفه جویی کنید،

پس از شرکت در دوره زبان کدنویسی HTML و CSS می توانم وارد بازار کار شوم؟

شاید این مهارت های بنیادی برای دستیابی شما به شغل ایده آل تان کافی نباشد، اما در پایان این دوره می توانید به کمک کدنویسی HTML و CSS کار پیدا کنید و برای کسب درآمد از این مهارت ها استفاده کنید. در فن پردازان سعی کردیم تمام مباحث و نکات پر کاربرد در طراحی سایت را به صورت عملی و مثال محور برای شما آماده کنیم. به کمک این دوره نیازی ندارید، تمام دستورات HTML و CSS را حفظ کنید، در پایان دوره کاربرد و اصول استفاده از دستورات را یاد میگیرید.

پس از اتمام این دوره با درکی از که از صفحات وب پیدا می کنید، می توانید در سایر دوره های طراحی سایت پیشرفته فن پردازان ثبت و طعم واقعی متخصص شدن در طراحی وب را احساس کنید.

دیدگاه کاربران0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *