آموزش اکسل (Excel) در اصفهان

Excel مقدماتی و پیشرفته

هدف از شرکت در دوره Excel مقدماتی و پیشرفته چیست؟ اکسل یکی از محبوب ترین و قدرتمند ترین نرم افزارهای مایکروسافت،که برای نگهداری،آنالیز و ذخیره داده های عددی به کار می رود. برای درک بهتر اهمیت یادگیری اکسل توصیه می کنم، سری به سایت…

 750,000

توضیحات

هدف از شرکت در دوره Excel مقدماتی و پیشرفته چیست؟

اکسل یکی از محبوب ترین و قدرتمند ترین نرم افزارهای مایکروسافت،که برای نگهداری،آنالیز و ذخیره داده های عددی به کار می رود.

برای درک بهتر اهمیت یادگیری اکسل توصیه می کنم، سری به سایت های استخدام استخدام انلاین بزنید و با فیلتر جست و جو مشاغلی را پیدا کنید که فقط نیاز به مهارت اکسل دارند! نتیجه این کار شما را شگفت زده می کند، فرصت های شغلی زیادی وجود دارد که فقط به مهارت Excel نیاز دارند.

در واقع اهمیت Excel در تمام مشاغل غیر قابل انکار است. تسلط به اکسل، یک ابزار قدرتمند است که به شما امکان می دهد، حجم وسیعی از داده ها را آنالیز کنید،وظایف تکراری محل کارتان  را اتوماتیک کنید که به صورت خودکار انجام شود،حتی پیچیده ترین اطلاعات را به بهترین نحو می توانید ارائه دهید.

با اینکه بسیاری از ما هر روز از اکسل استفاده می کنیم، اما شاید از 20 درصد از امکانات این نرم افزار هم اطلاع نداشته باشیم. البته به یادگیری تمام امکانات اکسل هم نیاز ندارید، شما با شرکت در دوره Excel مقدماتی و پیشرفته فن پردازان می توانید تسلط قابل توجهی برای کار با اکسل پیدا کنید و نیازی به شرکت در هیچ دوره دیگری نخواهید داشت.

دوره Excel مقدماتی و پیشرفته در اصفهان موسسه فن پردازان پایه ای ترین و کامل ترین دوره آموزشی اکسل در اصفهان است،شما در هر سطحی که باشید، حتی مبتدی ترین افراد می توانید در این دوره شرکت کنید و حرفه ای شوید.

با توجه به گستردگی و اهمیت استفاده از اکسل، در این دوره سعی شده است، تمام تکنیک ها، مهارت ها و ابزارها با مثال های کاربردی ارائه شود.

دوره Excel مقدماتی و پیشرفته مناسب چه کسانی است؟

کارمندان بخش فروش، بازرگانی و انبار

دانشجویان رشته های حسابداری، مدیریت مالی، صنایع و…

حسابدارانی که به دنبال ارتقا مهارت ها و موقعیت های شغلی بهتر هستند.

فارغ التحصیلان رشته های حسابداری که قصد ورود به بازار کار دارند، یا کار مناسب با رشته و تخصص شان پیدا نکرده اند.

حتی کسانی که فکر می کنند اکسل را به طور کامل می دانند، با گذارندن این دوره می توانند نکته ها و تکنیک های جدیدی یاد بگیرند.

پس از شرکت در دوره Excel مقدماتی و پیشرفته می توانم وارد بازار کار شوم؟

پیدا کردن یک آموزشگاه خوب به اندازه انتخاب دوره اهمیت دارد. دوره Excel مقدماتی و پیشرفته در اصفهان فن پردازان ویژه اشتغال به کار طراحی شده است.فرقی نمی کند شما در چه سطحی،با چه میزان اطلاعاتی هستید، شما طی این دوره کاربرد اکسل در حیطه ها و صنایع مختلف مانند صنایع، مالی و حسابداری را در یک کارگاه تئوری/عملی یاد خواهید.

شما در این دوره اکسل را به صورت پروژه محور به همراه تمرینات عملی یاد خواهید گرفت.هدف ما در این دوره این است که شما مانند یک حرفه ای در اکسل عمل کنید و حتی خودتان توانایی تدریس داشته باشید.

بعد از گذراندن این دوره شما به تمام توابع، ابزارها و امکانات اکسل مسلط خواهد بود و به راحتی و بدون نگرانی می توانید در تمام جلسات مصاحبه و آزمون هاس استخدامی موفق عمل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *