دوره ICDL در اصفهان

دوره ICDL جامع

اولین قدم ورود به دنیای مدرن، آموزش کامپیوتر در اصفهان است. برای شروع آموزش ICDL می‌باشد. در این دوره، مهارت و شایستگی های لازم برای استفاده از کامپیوتر و سایر برنامه های کامپیوتری را تعریف می کند.

 2,500,000

توضیحات

دوره ICDL اولین و اصلی ترین دوره جهت آموزش کامپیوتر در اصفهان می‌باشد که برای هر فردی امری ضروری است چرا که تمام صنایع و خدمات داشتن علم به کامپیوتر را ضروری میدانند.

همه ما می دانیم کسی که به کامپیوتر، اینترنت و بطور کلی دنیای IT آشنایی داشته باشد قطعا در محل کار، یا بطور کلی در زندگی انسان موفق تری خواهد بود.

یکی از راه هایی که نشان می دهد شما تا حد قانع کننده ای به کامپیوتر آشنا هستید، داشتن مدرک معتبر ICDL و یا همان مهارت های هفتگانه میباشد.

شما با گذراندن دوره ICDL در اصفهان مهارت های 7 گانه شامل مبانی کامپیوتر، ویندوز، نرم افزارهای اداری (Microsoft Office) و اینترنت را می‌آموزید.

چرا باید در دوره ICDL شرکت کنید؟

در بسیاری از مدارس ابتدایی اروپایی، ICDL بخشی جدایی ناپذیر از برنامه درسی است چرا که در قرن 21 توانایی استفاده موثر از کامپیوتر یک مهارت اساسی در زندگی افراد است.

تمامیه کسب کار ها چه حقیقی و چه حقوقی در اصناف مختلف، برای پیشبرد سریع تر و بازدهی بهتر خیلی از امور خود را با استفاده از کامپیوتر به روش های مختلفی انجام می‌دهند.

برای شروع آموزش کامپیوتر در اصفهان اولین قدم، دوره ICDL هست. شما با گذراندن این دوره به صورت کامل با مبانی کامپیوتر، ویندوز، اینترنت و مجموعه نرم افزاری آفیس آشنا می‌شوید.

دوره ICDL در اصفهان مناسب چه کسانی است؟

  • دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان و تمام افرادی که با کامپیوتر قصد کار کردن دارند.
  • افرادی که قصد مهاجرت دارند و باید رزومه مناسبی برای پیدا کردن کار داشته باشند.
  • افرادی که قصد دارند، مهارت و توانایی کار با کامپیوتر خود را از طریق مدرک معتبر نشان دهند.
  • افرادی که قصد دارند در مشاغل دولتی و یا نیمه دولتی استخدام شوند.
  • متخصصانی که به دنبال تنوع بخشیدن و به روز رسانی مهارت های دیجیتالی خود هستند.

پس از شرکت در دوره ICDL می توانید وارد بازار کار شوید؟

مدرک ICDL از معتبرترین و پرکاربردترین مدارک IT جهان بوده و یکی از پیش نیاز های احراز موقعیت های شغلی در شرکت های مختلف داشتن مدرک ICDL است.

شرکت ها و سازمان های بسیاری برای استخدام کارمندان شرط داشتن را دارند. در واقع این مدرک برای کارفرما تضمین می کند که کارجو مهارت های کامپیوتری قابل ملاحظه ای دارد و به خوبی آموزش کامپیوتر دیده است.

کسانی که مدرک معتبر ICDL دارند در فرآیند استخدام یک قدم نسبت به رقبای خود جلوتر هستند. این مسئله نه تنها برای استخدام در رشته های مرتبط با فناوری اطلاعات مهم است، بلکه برای همه مشاغل اهمیت دارد.

چرا دوره ICDL را در فن پردازان بگذرانید؟

سرفصل ها در موسسه فن پردازان دقیقا منطبق بر سرفصل های ECDL است. این سازمان برنامه های درسی ICDL را منتشر می کند و انطباق با استانداردهای بین المللی را تضمین می کند.

سرفصل های این سازمان این اطمینان را می دهد که روش های آزمون، برنامه های درسی و امتحانات با الزامات فنی فعلی مطابقت دارد.

مدرک معتبر ICDL

پیش تر ذکر کردیم آموزش ICDL و آموزش کامپیوتر در اصفهان بدون داشتن مدرک معتبر برای خیلی از شرکت ها قابل قبول نیست!

گواهینامه معتبر بهترین راه برای تعیین سطح دانش افراد در زمینه فناوری اطلاعات و اطمینان از آشنایی او با مهارت های اساسی در فن آوری و توانایی استفاده از این مهارت ها است.

بیش از 11 میلیون نفر در 148 کشور این مدرک را دریافت کرده اند. یادگیری و گرفتن مدرک معتبر ICDL برای هر کسی، در هر رده سنی و با هر سطحی از تحصیلات امکان پذیر است.

چه گواهینامه‌ای معتبر تر از وزارت علوم یک کشور؟

آموزشگاه فن پردازان مستقیما تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت میکند و پس از گذراندن دوره، شما مدرک معتبر ICDL با مهر این وزارت علوم دریافت خواهید کرد که همچنین قابل ترجمه رسمی دادگستری بوده و برای سراسر دنیا قابل ارائه خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *