آموزش ICDL در اصفهان | آموزش کامپیوتر

دوره آموزش ICDL سطح 1 و 2

اولین قدم ورود به دنیای مدرن، آموزش کامپیوتر در اصفهان است. برای شروع آموزش ICDL می‌باشد. در این دوره، مهارت و شایستگی های لازم برای استفاده از کامپیوتر و سایر برنامه های کامپیوتری را تعریف می کند.

توضیحات

این روز ها آموزش کامپیوتر در اصفهان برای هر فردی امری ضروری است چرا که تمام صنایع و خدمات داشتن علم به کامپیوتر را ضروری میدانند. دوره آموزش ICDL در اصفهان در واقع به شما مهارت 7 گانه و تسط کامل بر روی نرم افزارهای اداری، اینترنت و مبانی ویندوز را می‌آموزد.

همه ما می دانیم کسی که به کامپیوتر، اینترنت و بطور کلی دنیای IT آشنایی داشته باشد قطعا در محل کار، یا بطور کلی در زندگی انسان موفق تری خواهد بود. یکی از راه هایی که نشان می دهد شما تا حد قانع کننده ای به کامپیوتر آشنا هستید، داشتن گواهینامه معتبر ICDL و یا همان مهارت های هفتگانه میباشد.

هدف از شرکت در دوره آموزش ICDL در اصفهان سطح 1 و 2 چیست؟

در قر 21 توانایی استفاده موثر از کامپیوتر یک مهارت اساسی در زندگی افراد است. بیش از 11 میلیون نفر در 148 کشور این مدرک را دریافت کرده اند. گواهینامه ICDL بهترین راه برای تعیین سطح دانش افراد در زمینه فناوری اطلاعات و اطمینان از آشنایی او با مهارت های اساسی در فن آوری و توانایی استفاده از این مهارت ها است.

یادگیری و گرفتن مدرک ICDL برای هر کسی، در هر رده سنی و با هر سطحی از تحصیلات امکان پذیر است. هر کسی که می خواهد شغل خود را عوض کند، مهارت های جدیدی یاد بگیرد، موقعیت شغلی خود را ارتقا بخشد و در حرفه خود موفق شود، باید گواهینامه ICDL خود را بگیرد. پیش نیاز احراز شغل در اکثر شرکت ها داشتن همین گواهینامه ICDL است.

دوره ICDL مهارت و شایستگی های لازم برای استفاده از کامپیوتر و سایر برنامه های کامپیوتری را تعریف می کند. تمرکز اصلی دروه ICDL بر استفاده از نرم افزارهای آفیس (اکسس، اکسل، ورد، پاورپوینت) است.

در نظر داشته باشید که در بسیاری از مدارس متوسطه اروپایی، برنامه ICDL در حال حاضر بخشی جدایی ناپذیر از برنامه درسی است.

دوره دوره آموزش ICDL در اصفهان سطح 1 و 2 مناسب چه کسانی است؟

دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان، نویسندگان و تمام افرادی که با کامپیوتر کار می کنند.

دانش آموزانی که قصد دارند در المپیاد های استانی شرکت کنند.

افرادی که قصد دارند در مشاغل دولتی استخدام شوند.

افرادی که قصد مهاجرت دارند و باید رزومه مناسبی برای پیدا کردن کار داشته باشند.

افرادی که قصد دارند، مهارت و توانایی کار با کامپیوتر خود را از طریق گواهینامه نشان دهند.

متخصصانی که به دنبال تنوع بخشیدن و به روز رسانی مهارت های دیجیتالی خود هستند.

پس از شرکت در دوره دوره آموزش ICDL سطح 1 و 2 می توانم وارد بازار کار شوم؟

در ابتدای مطلب، ذکر کردیم که آموزش ICDL در اصفهان بدون داشتن گواهینامه معتبر برای خیلی از شرکت ها قابل قبول نیست! چه گواهینامه‌ای معتبر تر از وزارت علوم یک کشور؟

موسسه فن پردازان مستقیما تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت میکند و پس از گذراندن دوره در این موسسه شما، گواهینامه با مهر این وزارت خانه دریافت خواهید کرد که همچنین قابل ترجمه رسمی دادگستری بوده و برای سراسر دنیا قابل ارائه و معتبر خواهد بود.

آیا میدانید : گواهینامه ICDL موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان مورد تایید سازمان WES کانادا می‌باشد.

ICDL یکی از معتبرترین و پرکاربردترین مدارک It جهان است، یکی از پیش نیاز های احراز موقعیت های شغلی در شرکت های مختلف داشتن مدرک ICDL است. شرکت ها و سازمان های بسیاری برای استخدام کارمندان شرط داشتن مدرک ICDL را دارند. کسانی که مدرک icdl دارند در فرآیند استخدام یک قدم نسبت به رقبای خود جلوتر هستند. این مسئله نه تنها بر برای استخدام در رشته های مرتبط با فناوری اطلاعات مهم است، بلکه برای همه مشاغل اهمیت دارد.

مدرک icdl به افراد بدون سابقه کار کمک می کند، با اعتماد به نفس بیشتری وارد محیط های کاری شوند.

در واقع این مدرک برای کارفرما تضمین می کند که کارجو مهارت های کامپیوتری قابل ملاحظه ای دارد.

دوره آموزش ICDL سطح 1 و 2 فن پردازان دقیقا منطبق بر سرفصل های ECDL است. ECDL یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در دوبلین (پایتخت ایرلند) است. این سازمان برنامه های درسی ICDL را منتشر می کند که اهداف یادگیری ماژول های ICDL را لیست می کند و انطباق با استانداردهای بین المللی را تضمین می کند. سرفصل های این سازمان این اطمینان را می دهد که روش های آزمون، برنامه های درسی و امتحانات با الزامات فنی فعلی مطابقت دارد.

در دوره آموزش ICDL چه مباحثی می‌آموزیم؟

شما در این دوره در ابتدا نحوه کار کردن و مبانی ویندوز، اینترنت و مجموعه نرم افزار های اداری Office را آموزش میبینید.

مجموعه نرم افزار های اداری Office چیست؟

مجموعه office شامل برنامه‌هایی است که در بیشتر امور اداره ها جریان دارند؛ از آفیس برای کارهایی مانند تایپ کردن، ایجاد و ویرایش اسناد، انجام محاسبات ریاضی و حتی حسابداری، ارائه و سخنرانی، مدیریت پایگاه داده، مدیریت رویداد ها و … استفاده می‌شوند.

باتوجه به اینکه هریک از این برنامه‌ها برای هدف خاصی به وجود آمده‌اند؛ همه آن‌ها برای هر نوع کاربری مناسب نمی‌باشد. بنابراین مایکروسافت سعی کرده این برنامه‌ها را گروه‌بندی کند.

 

دوره آموزش ICDL در اصفهان

مجموعه‌ای از این برنامه‌ها برای دانش آموزان، بخشی از آن برای کسب‌وکارهای کوچک و بخشی از برنامه‌ها برای شرکت‌های بزرگ استفاده می‌شوند.

چرا آموزش ICDL در اصفهان ضرورت دارد؟

با توجه سرعت پیشرفت تکنولوژی و رشد بدون مرز میزان استفاده از نرم افزارها و ابزارهای دیجیتال در زمینه های مختلف کاری و یا تحصیلی ، تقریباً می توان گفت آموزش کامیپوتر در اصفهان و نرم افزارهای کاربردی، برای همه افراد لازم و ضروری می باشد.

جای خالی این دوره در زمانی احساس می شود که بسیاری از این دانشجویان وارد دانشگاه می شوند، از کار کردن با نرم افزارهای تخصصی رشته خود عاجز می شوند. چرا که با اصول و پایه کار با کامپیوتر و نرم افزارهای رایانه ای به خوبی آشنا نشده اند.

به همین دلیل است که در کشور های پیشرفته تر، این دوره از سنین پایین شروع می گردد و خیلی جدی تر و با متدهای آموزشی اصولی به آموزش این مباحث پرداخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.