دوره آموزش ICDL سطح 1 و 2

آموزش ICDL در اصفهان | آموزش کامپیوتر

این روز ها آموزش کامپیوتر در اصفهان برای هر فردی امری ضروری است چرا که تمام صنایع و خدمات داشتن علم به کامپیوتر را ضروری میدانند. دوره آموزش ICDL در اصفهان در واقع به شما مهارت 7 گانه و تسط کامل بر روی نرم افزارهای اداری، اینترنت و مبانی ویندوز را می‌آموزد.

همه ما می دانیم کسی که به کامپیوتر، اینترنت و بطور کلی دنیای IT آشنایی داشته باشد قطعا در محل کار، یا بطور کلی در زندگی انسان موفق تری خواهد بود. یکی از راه هایی که نشان می دهد شما تا حد قانع کننده ای به کامپیوتر آشنا هستید، داشتن گواهینامه معتبر ICDL و یا همان مهارت های هفتگانه میباشد.

در دوره آموزش ICDL چه مباحثی می‌آموزیم؟

شما در این دوره در ابتدا نحوه کار کردن و مبانی ویندوز، اینترنت و مجموعه نرم افزار های اداری Office را آموزش میبینید.

مجموعه نرم افزار های اداری Office چیست؟

 

چرا آموزش ICDL در اصفهان ضرورت دارد؟

با توجه سرعت پیشرفت تکنولوژی و رشد بدون مرز میزان استفاده از نرم افزارها و ابزارهای دیجیتال در زمینه های مختلف کاری و یا تحصیلی ، تقریباً می توان گفت آموزش کامیپوتر در اصفهان و نرم افزارهای کاربردی، برای همه افراد لازم و ضروری می باشد.

جای خالی این دوره در زمانی احساس می شود که بسیاری از این دانشجویان وارد دانشگاه می شوند، از کار کردن با نرم افزارهای تخصصی رشته خود عاجز می شوند. چرا که با اصول و پایه کار با کامپیوتر و نرم افزارهای رایانه ای به خوبی آشنا نشده اند.

به همین دلیل است که در کشور های پیشرفته تر، این دوره از سنین پایین شروع می گردد و خیلی جدی تر و با متدهای آموزشی اصولی به آموزش این مباحث پرداخته می شود.

چرا آموزش ICDL را در فن پردازان بگذرانیم؟

در ابتدای مطلب، ذکر کردیم که آموزش ICDL در اصفهان بدون داشتن گواهینامه معتبر برای خیلی از شرکت ها قابل قبول نیست! چه گواهینامه‌ای معتبر تر از وزارت علوم یک کشور؟

موسسه فن پردازان مستقیما تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت میکند و پس از گذراندن دوره در این موسسه شما، گواهینامه با مهر این وزارت خانه دریافت خواهید کرد که همچنین قابل ترجمه رسمی دادگستری بوده و برای سراسر دنیا قابل ارائه و معتبر خواهد بود.

آیا میدانید : گواهینامه ICDL موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان مورد تایید سازمان WES کانادا می‌باشد.

دیدگاه کاربران0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *