موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان با مجوز قطعی به شماره 22/6074 مورخ 1388/04/14 در شهر تهران به ثبت رسید. این موسسه پس از آن موفق به اخذ مجوزات برگزاری دوره های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و همچنین دکتری شد. همچنین دارای زمینه فعالیت مدیریت و حسابداری ، فناوری اطلاعات ، هنر ، معماری ، حقوق و زبانهای خارجه است. موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان اساس کار خود را بر آموزش فوق تخصصی و آموزشهای با کیفیت برتر ویژه افراد VIP قرار داد. آنچه که فن پردازان را از دیگر موسسات آموزشی کشور متمایز می کند ، تمرکز بر افراد VIP و VVIP است.

امـید این مـی رود برترین هـای کشـور از خدمات فن پردازان سود ببرند.

 • شروع راه… تیر 1388

  با مجوز قطعی به شماره 6074/22 مورخ 14/04/1388 در شهر تهران فن پردازان ثبت شد و پس از آن موفق به اخذ مجوزات برگزاری دوره های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد، دکتری و همچنین فراگیر پیام نور شدیم.

 • انتقال به اصفهان اردیبهشت 1395

  در راستای تمرکز زدایی پایتخت و ارایه خدمات برتر آموزشی به دیگر استان ها، به اصفهـان منتقل شدیم و اساس کار خود را بر آمـوزش فوق تخصصی و آموزش های با کیفیت برتر قرار دادیم.

 • تاکید بر دوره‌های آکادمی دی 1395

  در زمینه های مدیریت و حسابداری، فناوری اطلاعات، هنر، معماری، حقوق و زبان های خارجه فعالیت خود را آغاز کردیم و این امر شروع آینده‌ی ما بود.

 • شروع دپارتمان محوری بهمن 1396

  در راستای به‌کار گیری مجرب‌ترین افراد مدیریت در حوزه های مربوط به خود، دپارتمان های ما با مدیریت مجزای مدیریت دپارتمان شروع به کار کردند تا علم خود را به دیگران ارائه دهند.

 • ایستگاه فناوری اطلاعات خرداد 97

  با آگاهی به نیاز بازار و هدف توسعه نیرو کار جوان و ترویج فریلنسرینگ مهندس پوریا امجدزاده به عنوان مدیریت دپارتمان فناوری اطلاعات شروع به فعالیت نمود.