دوره ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام

هدف از شرکت در دوره ادمین اینستاگرام چیست؟ از ژانویه 2019، اینستاگرام در نظرسنجی محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان رتبه 6 را در تعداد کاربران با 1 میلیارد مشترک رتبه بندی کرد. فرقی نمی کند، پیر یا جوان، زن یا مرد، دارای تح…

 650,000

توضیحات

هدف از شرکت در دوره ادمین اینستاگرام چیست؟

از ژانویه 2019، اینستاگرام در نظرسنجی محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان رتبه 6 را در تعداد کاربران با 1 میلیارد مشترک رتبه بندی کرد.

فرقی نمی کند، پیر یا جوان، زن یا مرد، دارای تحصیلات دانشگاهی یا بدون تحصیلات باشید، اینستاگرام مانند یک سکوی پرتاب موشک می تواند به شما در رسیدن به آرزوهایتان کمک کند.

امروز اینستاگرام تبدیل به یک ابزار بازاریابی قدرتمند برای مشاغلی شده است که به دنبال بهبود دیده شدن و حضور خود هستند. در حدود 30 درصد از افرادی که از اینترنت استفاده می کنند، در اینستاگرام هم عضویت دارند. اینستاگرام در حال حاضر در حدود 600 میلیون کاربر دارد و این تعداد هر روز در حال افزایش است. با توجه به امکانات منحصر به فرد اینستاگرام برای نمایش کسب و کارها در حدود بیش از 48.8 درصد مشاغل در اینستاگرام فعال هستند.

با شناخته تر شدن و استفاده روز افزان اینستاگرام، نیاز به ادمین اینستاگرام هر روز بیش تر از قبل احساس می شود. البته که مدیریت یک پیج اینستاگرام کار آسانی نیست و برای این کار باید به الگوریتم ها و قوانین اینستاگرام مسلط باشید تا بتوانید از قابلیت ها و امکانات آن برای رونق هر چه بیشتر یک تجارت استفاده کنید.

دوره ادمین اینستاگرام مناسب چه کسانی است؟

افرادی که تمایل دارند برای خودشان کسب و کار یا بیزینسی را راه اندازی کنند.

افرادی که علاقه دارند، برای بازاریابی خدمات و محصولاتشان از اینستاگرام استفاده کنند.

کسانی که محصولات و خدماتی ندارند و میخواهند با فروش محصولات دیگران، درآمد مناسبی داشته باشند.

پس از شرکت در دوره ادمین اینستاگرام می توانم وارد بازار کار شوم؟

میزان درآمد و حقوق ادمین های اینستاگرام با توجه به میزان توانایی و تخصص آنها در مدیریت صفحه اینستاگرام از یک میلیون تا 15 میلیون تومان متغیر است.

این تنها شغلی که در یک سال گذشته با رشد و تقاضای 10 برابری روبرو شده است، ادمین و مدیریت پیج اینستاگرام است؛ اما سوال مهم اینجاست که چند درصد از افراد می توانند در این شغل موفق شوند؟

با تکنیک های حرفه ای به روزی که در دوره فن پردازان ارائه شده است، یاد می گیرید، این دوره به شما می آموزد که چگونه یک حساب کاربری قوی در اینستاگرام ایجاد کنید ، روزانه با هزاران مشتری بالقوه ارتباط برقرار کنید.

چطور با طراحی کمپین به مخاطبان مورد نظر خود برسید، چطور این فالورها را به مشتری تبدیل کنید.

چطور داده ها و اطلاعات فالورها را تجزیه و تحلیل کنید و بر اساس علایق فالورهایتان محتوا منتشر کنید، کمپین های تبلیغاتی را بهبود ببخشید. قطعا شما در پایان این دوره به یکی از حرفه ای ترین ها در حرفه ادمین اینستاگرام تبدیل می شوید.

در پایان این دوره شما علاوه بر اینکه شما یک ادمین حرفه ای اینستاگرام هستید، تکنیک های بازاریابی و رشد اینستاگرام را خواهم یاد خواهید گرفت. به کمک این دوره می توانید با حداقل سرمایه برای خودتان یک تجارت آنلاین در اینستاگرام راه اندازی کنید.

بازاریابی شبکه های اجتماعی یکی از اصلی ترین مهارت هایی است که این روزها بسیاری از شرکت ها به دنبال این مهارت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *