دوره لینوکس LPIC

آموزش لینوکس (LPIC)

دوره آموزش لینوکس ویژه کسانی هست که قصد دارند در جوامع بین الملل و یا شرکت های هاستینگ و یا در بخش های امنیت و… فعالیت داشته باشند. لینوکس یک سیستم عامل عمومی و متن باز بر پایه به UNIX است. لینوکس تقریبا محبوب ترین و پرکاربر…

 1,500,000

توضیحات

دوره آموزش لینوکس ویژه کسانی هست که قصد دارند در جوامع بین الملل و یا شرکت های هاستینگ و یا در بخش های امنیت و… فعالیت داشته باشند.

لینوکس یک سیستم عامل عمومی و متن باز بر پایه به UNIX است. لینوکس تقریبا محبوب ترین و پرکاربردترین سیستم عامل متن باز است.

شما حتما قبلا از لینوکس استفاده کرده اید. چطور؟ بین یک تا دو سوم صفحات وب موجود در اینترنت به کمک سرورهای دارای لینوکس بارگذاری می شوند. در تبلت، گوشی موبایل، دوربین و سایر تجهیزات الکترونیک مورد استفاده قرار گرفته است.

شرکت ها و افراد مختلف از لینوکس برای فعالیت های خود استفاده می کنند چون امنیت و انعطاف پذیری بالایی برای کاربرن فراهم می کند.

یادگیری لینوکس فقط محدود به استفاده به عنوان سیستم عامل نیست،با یادگیری لینوکس و متخصص شدن در این حوزه،امکان فعالیت در بیش از 50 جایگاه شغلی برای شما فراهم می شود.

طبق آمارهای سایت Through.com، متداول ترین و ابتدایی ترین سطح شغلی در زمینه لینوکس با عنوان  Junior Linux System Administrator دستمزدی در حدود 50 هزار دلار در سال دارند.

محبوب ترین جایگاه شغلی مرتبط با لینوکس با عنوان مدیران سیستم لینوکس ، به طور متوسط درآمدی در حدود 75 هزار دلار در سال دارند. سایر موقعیتهای شغلی عبارتند از Linux DBA ، متخصص پشتیبانی فنی لینوکس و مهندس لینوکس و ….

با توجه به حوزه های کاری متفاوتی که در زمینه لینوکس وجود دارد، پیشنهاد می کنیم برای تعیین مسیر و هدف شغلی تان حتما با یک راهنما مشورت کنید. مشاورین فن پردازان آماده ارائه مشاوره های دقیق در این زمینه به شما هستند.

دوره آموزش لینوکس (LPIC) مناسب چه کسانی است؟

  • همه کسانی که به لینوکس و یادگیری این رشته علاقه دارند.
  • سایر فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر و IT
  • افراد فعال در حوزه امنیت شبکه
  • مهندسین سیستم
  • پشتیبان فنی سایت
  • توسعه دهندگان نرم افزار

پس از شرکت در دوره آموزش لینوکس (LPIC) می توانم وارد بازار کار شوم؟

همانطور که در ابتدا بیان کردیم، لینوکس یکی از بهترین سیستم عامل های متن باز هست و شرکت های مختلف جهت استفاده های گوناگون از آن استفاده میکنند. با شرکت در دوره آموزش لینوکس در بازار های داخلی حقوقی بین 5 تا 25 میلیون تومان در آمد شما خواهد بود و در بازار های خارجی درآمدی سالانه بالغ بر 50,000$ به بالا.

LPIC یا گواهینانه بنیاد حرفه ای لینوکس یک گواهینامه معتبر بین المللی است که به متقاضیان اعطا می شود.

دارندگان این گواهینامه صلاحیت و تخصص کافی برای کار با سیستم عامل لینوکس و ابزارهای آن را دارند.

بر اساس گزارشات موسسه LPIC، دارندگان این گواهینامه نسبت به سایر متخصصینی که این گواهینامه را ندارند،25 درصد درآمد بیشتری دارند.

بدون نگرانی از اینکه چقدر با لینوکس آشنایی دارید، می توانید در این دوره شرکت کنید.

این دوره تمام نکاتی که برای ورود به بازار کار نیاز دارید، از پایه برای شما فراهم می کند.یادگیری لینوکس بسیار آسان است، برای یادگیری این سیستم عامل باید ساختار آن را فقط درک کند.

اگر بخاطر ترس از یادگیری، هنوز برای ثبت نام دوره های لینوکس اقدام نکردید، وقت تلف نکنید، همین الان با کارشناسان ما در فن پردازان تماس بگیرید و با خیالی آسوده مسیر حرفه ای شدنتان را آغاز کنید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *