دوره Excel حسابداری

دوره Excel حسابداری

هدف از شرکت در دوره Excel حسابداری چیست؟ همه ما با نرم افزار اکسل آشنایی داریم و نیازی به معرفی این برنامه نیست. جدا از کاربرد و جایگاه این نرم افزار در رشته های مختلف مانند صنایع، مدیریت و … جایگاه ویژه های در رشته حسابداری…

 600,000

توضیحات

هدف از شرکت در دوره Excel حسابداری چیست؟

همه ما با نرم افزار اکسل آشنایی داریم و نیازی به معرفی این برنامه نیست. جدا از کاربرد و جایگاه این نرم افزار در رشته های مختلف مانند صنایع، مدیریت و … جایگاه ویژه های در رشته حسابداری دارد.

اکسل در حقیقت یک تکنیک برای طبقه بندی داده هاست، با استفاده از آن به راحتی می توان داده ها را کنار هم قرار دهید، بررسی و اصلاح کنید. صفحه گسترده نرم افزاری است که به عنوان یک ابزار محاسباتی، مکمل مهارت های یک حسابدار است.

حسابداران به دو دسته تقسیم می شوند، کسانی که فقط توانایی انجام چهار عمل اصلی مانند جمع، ضرب و تقسیم با اکسل را دارند و دسته دوم که شامل تعداد بیشتری از حسابداران می شود و توانایی کار با اکسل یکی از مهارت های اصلیشان در رزومه آنها است. یک حسابدار حرفه ای باید تمام نکات و از صفر تا صد حسابداری را بداند.

نرم افزار اکسل با شغل حسابداری پیوند خورده و مکمل توانایی و مهارت های یک حسابدار است. یادگیری نرم افزار اکسل یکی از مهارت های ضروری هر حسابدار است. در واقع شما بدون شناخت و دانش کافی از اکسل در بازار کار جایگاهی ندارید و نمی توانید عملکرد بهینه ای داشته باشید.

امروز تمام حسابداران و مدیران مالی به خوبی با طرز کار اکسل آشنایی دارند و از آن برای انجام وظایف و کارهای روزمره استفاده می کنند. به همین دلیل است که پیشنهاد می شود در دوره Excel حسابداری شرکت کنید.

اما این نکته را در نظر داشته باشید که هیچ شخصی نمی تواند تمام مطالب اکسل را یاد بگیرد، در حالی که نیاز به یادگیری تمام مطالب هم ندارید. یادگیری تمام امکانات اکسل 5 سال زمان می برد و این کار یعنی هدر رفتن بخش زیادی از زمان، انرژی و وقت شما. در این دوره نقشه راه را برای شما فراهم کردیم،تا در کوتاه ترین زمان ممکن،با حداقل هزینه تمام اصول مورد نیاز اکسل در حسابدرای را یاد بگیرید.

دوره Excel حسابداری مناسب چه کسانی است؟

  • دانشجویان رشته های حسابداری، حسابرسی، مهندسی، داده کاوی، علوم پایه، مدیریت مالی، اقتصاد و … .
  • حسابدارانی که هنوز وارد بازار کار نشدند، یا تمایل دارند در شغل خود پیشرفت کنند.
  • کارمندان بانک ‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری.
  • افرادی که وقت و تخصص برای آن ها ارزشمند است.
دوره اکسل حسابداری

به طور کلی همه افراد در هر سن و مقطعی که به حسابداری و اکسل علاقه دارند می توانند در این دوره با ما همراه باشند.

پس از شرکت در دوره Excel حسابداری می توانم وارد بازار کار شوم؟

اگر به دانش خاصی علاقه دارید یا احساس می کنید که در آن زمینه استعداد و توانایی دارید، می توانید با یادگیری اصولی علاقه را به تخصص تبدیل کنید؛ بدیهی است که داشتن تخصص و مهارت از تحصیلات دانشگاهی هم مهم تر است.

با داشتن تخصص و مهارت در هر رشته ای ورود شما به بازار کار هموار می شود.

موسسه فن پردازان با هدف افزایش دانش و تخصص نرم افزاری حسابداران و حسابرسان اقدام به برگزاری دوره Excel حسابداری نموده است. در این دوره مباحث تخصصی اکسل، توسط اساتید مجرب و درگیر در عرصه حسابداری همراه با روش های آموزش حرفه ای از پایین ترین سطح (برای افراد مبتدی) تا سطح پیشرفته ارائه خواهد شد؛ تا راه گشای چالش ها و مشکلات حسابداران و همچنین راهنمای ورود کارآموزان به بازار باشد.

با فن پردازان به راحتی علایق خود را به مهارت و تخصص تبدیل کنید.

چرا یادگیری با فن پردازان؟

در فن پردازان ما اعتقاد داریم جامعه ما بیش از هرچیزی به افراد متخصص نیاز دارد و برای تربیت افراد متخصص به آموزش تخصصی نیاز داریم، به همین سبب موسسه فن پردازان دوره آموزشی Excel حسابداری را منطبق بر سر فصل های وزارت علوم زیر نظر اساتید مجرب ارائه نموده است.

در فن پردازان ما در تلاش هستیم تا کمال دانش، تجربه و انرژی خود را برای کمک به دانشجویان تا رسیدن به اهدافشان به کار گیریم.

اینجا از لحظه شروع یادگیری و در تمام مسیر یادگیری کنارتان هستیم. برخی از مزایای یادگیری با فن پردازان:

  • استفاده از جدیدترین و به روزترین روش ها و متدهای آموزشی
  • امکان شرکت در انجمن ها و کانال های پشتیبانی دوره ها
  • ارائه مدرک با مهر وزرارت علوم قابل ترجمه در سربرگ دادگستری به همراه مهر وزارت امور خارجه
  • وجود تیم برنامه ریزی و مشاوره جهت ارائه برنامه آموزشی به صورت رایگان

هنوز هم سوال دارید؟ همین الان با کارشناسان ما در فن پردازان تماس بگیرید، ما موظف هستیم بهترین مشاوره را به شما ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *