آموزش شبکه مایکروسافت

آموزش شبکه مایکروسافت

هدف از شرکت در دوره آموزش شبکه مایکروسافت چیست؟ امروز همه شرکت ها، بانک، موسسات، سازمان ها و … برای زیر ساخت های خود به شبکه های کامپیوتری نیاز دارند؛ اما راه اندازی و مدیریت این شبکه های کامپیوتری آسان نیست و به افراد متخصص…

توضیحات

هدف از شرکت در دوره آموزش شبکه مایکروسافت چیست؟

امروز همه شرکت ها، بانک، موسسات، سازمان ها و … برای زیر ساخت های خود به شبکه های کامپیوتری نیاز دارند؛ اما راه اندازی و مدیریت این شبکه های کامپیوتری آسان نیست و به افراد متخصص و ماهر در این زمینه نیاز است. هر چقدر سازمان بزرگتر باشد، راه اندازی و کنترل شبکه کامپیوتری مسنجم کار سخت تری خواهد بود، به همین دلیل شرکت مایکروسافت امکانات، ویژگی ها و سرویس های مختلفی را ارائه کرده است تا بستر سازی، راه اندازی و مدیریت شبکه های کامپیوتری را ارتقا و بهبود بخشد، اما چرا مایکروسافت؟

مایکروسافت یکی از بزرگترین شرکت های نرم افزاری با پر فروش ترین و محبوب ترین محصولات در دنیا است. با توجه به محبوبیت و اهمیت محصولات مایکروسافت این شرکت دوره هایی در این خصوص تدوین و ارائه کرده است. دانشجویان پس از گذراندن این دوره ها و کسب مهارت و دانش مورد نیاز در این زمینه می توانند در بازارهای داخلی وارد بازار کار شوند، یا با گذراندن موفق آزمون های بین اللملی، برای مهاجرت کاری اقدام کنند.

دوره آموزش شبکه مایکروسافت مناسب چه کسانی است؟

علاقه مندان به حوزه شبکه که تمایل دارند، در این حوزه مشغول به کار شوند.

دانشجویان رشته های مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر و… که علاقه دارند پس از اتمام تحصیلات سریعا وارد بازار کار شوند.

متخصصین و فعلان حوزه شبکه که قصد ارتقا و بهبود مهارت ها و توانمندی هایشان را دارند.

افرادی که در حوزه های تخصصی مدیریت شبکه، پشتیبانی شبکه، تکنسین شبکه، مدیریت سیستم اطلاعاتی، تحلیل عملکرد شبکه و … مشغول به کار هستند.

پس از شرکت در دوره آموزش شبکه مایکروسافت می توانم وارد بازار کار شوم؟

مدرک شبکه مایکروسافت تقریبا از سال 2000، برای کمک به متخصصان It وارد مجموعه مدارک فنی مایکروسافت شد.

دوره شبکه مایکروسافت یکی از کاربردی ترین و اصلی ترین دوره های مایکروسافت است که در موسسه فن پردازان به صورت کاملا تخصصی مطابق با نیاز بازار کار ارائه شده است.

شما به کمک دانش و مهارت های تخصصی که با این دوره کسب می کنید، به راحتی می توانید سرویس های مختلف مبتنی بر شبکه یک شرکت را مدیریت کنید. دانشجویان با گذراندن این دوره با مهارت های نصب، پیکر بندی و مدیریت و نگهداری کلی این سیستم ها آشنا خواهند شد.

افرادی که این دوره را با موفقیت طی کنند، در طراحی، برنامه ریزی و اشکال یابی شبکه های کامپیوتری تسلط می کنند. این افراد در واقع متخصص شبکه و سرویس های مایکروسافت شناخته می شوند و به راحتی می توانند وارد بازار کار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *